0
0
0
icons icons icons ny-sale ny-sale bf bf icons-main icons-main icons icons icons icons-main sprite-icons-48

Дерев'яні ліжка

Вічна класика  вибирайте якісні дерев'яні ліжка в інтернет-магазині TheSofa. 


Купити дерев'яне ліжко точно варто, адже в таких меблях є безумовна чарівність безлічі історій з нашого життя. Починалося воно в дитячих казках, де всі лісові жителі неодмінно спали в дерев'яних ліжечках, і закінчується відпусткою в селі, у будинку з добротними саморобними дерев'яними меблями. Натуральний матеріал викликає приємні асоціації, добре пахне і є екологічно чистим. 


Сучасні матеріали ліжок у TheSofa. Чим масив відрізняється від щита?


Ліжка з цільної деревини видно відразу  питань немає навіть у людей далеких від меблевого виробництва та застосовуваних у ньому технологій. Але купити ліжко з цього матеріалу можуть дозволити собі не всі, вони не дешеві. А ось ліжко з масиву не є таким обтяжливим для бюджету, а виглядає і служить не гірше, ніж із цільного натурального дерева.


Що таке масив? Це клеєний щит із великих елементів, склеєних лише за довжиною. Технологія настільки досконала, що не фахівцю важко відрізнити таке ліжко від цільнодерев'яного.


Щит є склеєними квадратними або прямокутними шматками деревини меншого розміру. Виглядають ліжка з такого матеріалу дуже природно та навіть оригінально. Їхні експлуатаційні характеристики, при якісному виготовленні, як ліжка в TheSofa, нічим не поступаються ліжкам із цільної деревини або масиву.


Переваги клеєного щита:


  • ліжка менше схильні до деформації, адже всередині клеєних поверхонь не виникає такої напруги, як у цілісній деревині; 
  • ціна ліжок значно нижча, а зовнішній вигляд, довговічність та екологічність такі ж, як і в меблів із цільного дерева.

Іноді застосування 100% натуральної деревини просто неможливе через конструкційні особливості моделі. Високе узголів'я двоспального дерев'яного ліжка просто неможливо зробити з цілісного шматка дерева через його великі розміри. У таких випадках застосування масиву або щита технологічно обґрунтоване та допомагає придбати ексклюзивні меблі за нижчою ціною. 


TheSofa  асортимент та сервіс, який варто вибрати!


Інтернет-магазин TheSofa пропонує ліжка із різних сортів деревини. Ви можете вибрати та купити ліжко з м'яких порід (ялина, сосна, туя, кедр) або твердих порід (береза, дуб, горіх, клен, ясен) дерева. 

Виробник Estella віддає перевагу буку, і наші клієнти цілком поділяють прихильність до цього матеріалу  естетично, надійно та сучасно.

У ліжках Олімп и Меблі Лев також часто використовується бук, але продукція зручніша в експлуатації, тому що багато моделей оснащені підйомним механізмом, що дозволяє навіть тендітній дівчині легко підняти основу та сховати спальні приладдя. 


Сотні моделей: одна серед них  Ваша, і ми її знайдемо!


У нас є ліжка у будь-яких стилях, від класики до ампіру. Дерев'яні ліжка з ящиками, ліжка на ніжках, дерев'яні ліжка з матрацами  тільки якісний сертифікований товар, актуальна наявність та професійний підбір ліжка під інтер'єр квартири. Вибирайте та купуйте товар з доставкою по Києву та Україні в TheSofa  справедлива ціна на брендові меблі, повний сервіс зі збирання, гарантія.

Відгуки
Наталка
Наталка
03.03.2024
Ліжко металеве ЕСМЕРАЛЬДА - 2 (ESMERALDA - 2)
Ліжко металеве ЕСМЕРАЛЬДА - 2 (ESMERALDA - 2)
Дуже задоволена обслуговуванням та обраним товаром: - бездоганне дотримання термінів виконання та доставки замовлення ( замовлення складалось з 5 одиниць товару: ліжко металеве, матрас, наматрасник, приліжкова тумба, вішалка); - велика подяка менеджеру-консультанту Владиславу за профессійність і в..
Тетяна
Тетяна
02.03.2024
Матрац Mone 90x200
Матрац Mone 90x200
Матрас мені підійшов ідеально, просинаюсь дійсно відпочившей. Дякую менеджерам за консультацію та швидку обробку замовлення...
Тетяна
Тетяна
02.03.2024
Ліжко металеве КОМФОРТ ДУО (COMFORT DUO)
Ліжко металеве КОМФОРТ ДУО (COMFORT DUO)
Кровать сподобалась, якісна, надійна та досить простора, збирається легко. Саме то що я хотіла. Дякую магазину...
Вікторія
Вікторія
19.02.2024
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1) 160x200 Білий
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1) 160x200 Білий
Чудове ліжко, хороший сервіс. Воно швидке і просте у збиранні, легеньке. Немає лишніх виступів, в які можна вдаритися, дуже зручне загалом...
Дмитро
Дмитро
17.02.2024
Ліжко металеве ВЕРОНА ЛЮКС (VERONA LUX)
Ліжко металеве ВЕРОНА ЛЮКС (VERONA LUX)
ліжко було в наяності на складі. відправили швидко. Подяка менеджеру Євгену за консультацію та рекомендаціі щодо матраса. Купив повний комрлект: ліжко, матрас, наматрасник..
Дмитро
Дмитро
17.02.2024
Ліжко металеве ВЕРОНА ЛЮКС (VERONA LUX)
Ліжко металеве ВЕРОНА ЛЮКС (VERONA LUX)
Висока якість обслуговування, швидка доставка..
Екатерина
Екатерина
05.02.2024
Ліжко металеве КОМФОРТ -1 (COMFORT-1) 120x200 Білий
Ліжко металеве КОМФОРТ -1 (COMFORT-1) 120x200 Білий
Хочу поблагодарить менеджера Владислава. Помог с выбором кровати и очень подробно проконсультировал по всем вопросам..
Євген
Євген
01.02.2024
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1)
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1)
Дякую за ліжко і оперативність. Все сподобалось...