0
0
0
icons icons icons ny-sale ny-sale bf bf icons-main icons-main icons icons icons icons-main sprite-icons-48

Двоярусні ліжка

Двоярусні ліжка для великих та маленьких дітей в інтернет-магазині TheSofa


У будинку, де є дитина, особлива атмосфера  панує казка, веселощі та всілякі активності. Діти дуже енергійні! Це їхня головна відмінність: дитина втомлюється не від дії, а від бездіяльності. Але є чарівні меблі, де діти затихають, зосереджуються і навіть перестають заважати! Не вірите? Друзі, ласкаво просимо до категорії «двоярусні ліжка.».


Тут можна вибрати та купити двоярусні ліжка провідних виробників: ESTELLA, Sofyno, Метакам, Метал Дизайн, Олімп, Меблі Лев.


Чим двоярусні ліжка відрізняються від звичайних?


Двоповерховий будинок-ліжко гарний тим, що спальні місця розташовуються разом, тільки на різних рівнях. Діти можуть спілкуватися, грати, але кожен з них має свою зону комфорту. Це особливо важливо, якщо вони різновікові: підліток може захотіти усамітнення для вирішення поточних справ або спілкування з друзями, але він все одно чутиме, чим зайнятий малюк, і наглядатиме за ним.


Два дитячі ліжка, розташовані поруч на підлозі, займають більше місця. 2-х поверховий будиночок для сну та ігор залишає простір на підлозі вільним, даючи можливість діткам рухатися без перешкод, не натрапляючи на ліжка.


Де вибрати двоярусне ліжко для дітей?


Купівля в інтернет-магазині зручна тим, що не потрібно витрачати час на поїздки по магазинах. Можна сісти, навіть разом із дітьми, та спокійно подивитися фотографії, описи, порівняти виробників, порівняти ціни. У TheSofa працюють чудові фахівці, які допоможуть зробити остаточний вибір, надавши всю необхідну інформацію. Ми зробимо все, щоб вибір двоярусного ліжка в TheSofa був максимально зручним та продуктивним.


Як розмістити дітей на двоярусному ліжку?


Зазвичай на другому ярусі спить більш доросла дитина. Малюку буде комфортніше внизу, ближче до іграшок. У деяких моделях передбачені для них спеціальні ящики. Конструкція дуже зручна, дітки легко можуть користуватися нею самостійно, що допомагає стати самостійнішими та дисциплінованими, привчає до порядку.


Види двоярусних ліжок.


Які бувають двоярусні ліжка? Насамперед багаторівневі ліжка розрізняють за типом матеріалу, з якого вони виготовлені, і за розміром. В інтернет-магазині TheSofa можна купити металеве двоярусне ліжко, також можливе придбання дерев'яного ліжка. Є моделі, де всі яруси однакового розміру, а є багаторівневі ліжка, де нижнє місце суттєво більше за верхнє.


Є варіанти, де внизу  повноцінне двоспальне ліжко. Там можуть спати батьки чи доросліші діти. Ми маємо багато якісних рішень інтер'єру дитячої кімнати. Подумайте, як це бачиться Вам, що хочуть дітки, а ми об'єднаємо усі дані та підберемо ідеальний варіант. Задоволеними залишаться усі!

Відгуки
Наталка
Наталка
03.03.2024
Ліжко металеве ЕСМЕРАЛЬДА - 2 (ESMERALDA - 2)
Ліжко металеве ЕСМЕРАЛЬДА - 2 (ESMERALDA - 2)
Дуже задоволена обслуговуванням та обраним товаром: - бездоганне дотримання термінів виконання та доставки замовлення ( замовлення складалось з 5 одиниць товару: ліжко металеве, матрас, наматрасник, приліжкова тумба, вішалка); - велика подяка менеджеру-консультанту Владиславу за профессійність і в..
Тетяна
Тетяна
02.03.2024
Матрац Mone 90x200
Матрац Mone 90x200
Матрас мені підійшов ідеально, просинаюсь дійсно відпочившей. Дякую менеджерам за консультацію та швидку обробку замовлення...
Тетяна
Тетяна
02.03.2024
Ліжко металеве КОМФОРТ ДУО (COMFORT DUO)
Ліжко металеве КОМФОРТ ДУО (COMFORT DUO)
Кровать сподобалась, якісна, надійна та досить простора, збирається легко. Саме то що я хотіла. Дякую магазину...
Вікторія
Вікторія
19.02.2024
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1) 160x200 Білий
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1) 160x200 Білий
Чудове ліжко, хороший сервіс. Воно швидке і просте у збиранні, легеньке. Немає лишніх виступів, в які можна вдаритися, дуже зручне загалом...
Дмитро
Дмитро
17.02.2024
Ліжко металеве ВЕРОНА ЛЮКС (VERONA LUX)
Ліжко металеве ВЕРОНА ЛЮКС (VERONA LUX)
ліжко було в наяності на складі. відправили швидко. Подяка менеджеру Євгену за консультацію та рекомендаціі щодо матраса. Купив повний комрлект: ліжко, матрас, наматрасник..
Дмитро
Дмитро
17.02.2024
Ліжко металеве ВЕРОНА ЛЮКС (VERONA LUX)
Ліжко металеве ВЕРОНА ЛЮКС (VERONA LUX)
Висока якість обслуговування, швидка доставка..
Екатерина
Екатерина
05.02.2024
Ліжко металеве КОМФОРТ -1 (COMFORT-1) 120x200 Білий
Ліжко металеве КОМФОРТ -1 (COMFORT-1) 120x200 Білий
Хочу поблагодарить менеджера Владислава. Помог с выбором кровати и очень подробно проконсультировал по всем вопросам..
Євген
Євген
01.02.2024
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1)
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1)
Дякую за ліжко і оперативність. Все сподобалось...