0
0
0
icons icons icons ny-sale ny-sale bf bf icons-main icons-main icons icons icons icons-main sprite-icons-48

Подушки

Якісні подушки для комфортного сну

Ліжко зібране, матрац встановлений і ковдри вже замовлені. Для створення спального місця залишилося придбати постільні приналежності. На перший погляд здається, що купити якісну подушку — не така велика проблема. Але від цього виробу можуть залежати здоров'я та благополучний нічний відпочинок. Інтернет-магазин TheSofa реалізує товари різноманітні за призначенням і функціональністю. Важливо знати нюанси для грамотного вибору.

Ключовим аспектом успішного відпочинку стає поза, в якій людина щоденно лягає спати. Слід позаботитися про те, щоб хребет лежав природнім чином, окремі частини не несли підвищеного навантаження. Різні форми подушок дозволять розмістити тіло таким чином, щоб повноцінно відпочити і відновитися після важкого дня.

Щоб замовити подушку, що відповідає потребам, слід врахувати позу засипання:

  • Засипання на животі може негативно вплинути на хребет, а також додатково стиснути внутрішні органи. Якщо неможливо боротися зі зміною звичок, то слід вибирати низькі, майже плоскі моделі. В іншому випадку голова і шия будуть неестетично зігнуті, що через певний час викличе дискомфорт.

  • При засипанні на боці рекомендується купити спальні подушки такої висоти, щоб забезпечити голові достатню підтримку. Важливо, щоб було заповнено простір під щокою.

  • Поза на спині. Підходящий варіант не повинен бути високим, оскільки шийні хребці не можна занадто сильно витягувати вгору. В іншому випадку вранці виникне неприємна скованість у шиї, а в перспективі з'явиться ризик дегенерації хребта.

Тим, у кого спостерігаються проблеми зі спиною, варто задуматися про придбання ортопедичної подушки. У таких моделях створено вигин, орієнтований на зручне розміщення голови і шиї.

 

Як купити подушку для сну за призначенням

Реалізовані на сайті інтернет-магазину TheSofa товари мають характеристики, що переслідують певні цілі.

Моделі та їх властивості:

  • Виріб для сну. Має середню висоту і підтримує голову і шию в природному положенні. Забезпечує комфортне положення для запобігання напруження і болю.

  • Дитячий варіант. Невеликий розмір і м'якість орієнтовані на анатомічні особливості раннього віку. Виготовлення базується на гіпоалергенних матеріалах для запобігання подразнення шкіри і алергічних реакцій.

  • Рогалик для подорожей. Зігнута форма і компактний розмір необхідні для зручності транспортування. Виріб призначений для підтримки шийного відділу під час сидіння або лежання в незвичайних умовах.

  • Валик. Довгі і вузькі подушки замовити потрібно для створення комфортних умов під час відпочинку. Застосовуються для формування зручної пози при читанні, сидінні за комп'ютером або під час релаксації.

  • Ортопедична модель. Розроблена з урахуванням анатомічних особливостей шийного відділу для забезпечення вирівнювання хребта. Рекомендується для людей з болями у цій області.

Цікавим пропозицією є модель для годування. Особлива форма з углибленнями необхідна для комфортного положення малюка і відповідного розташування рук годуючої мами.

 

Подушка для сну: що важливо знати при виборі

Вироби випускаються різних розмірів та з різними наповнювачами, які також впливають на габарити. Існує кілька розмірів, але найпопулярнішими залишаються 70х80 см і 50х60 см. При цьому показник важливо адаптувати до індивідуальних потреб користувача. Перед покупкою необхідно виміряти зростання та вагу, тому що ці показники враховуються при виборі. Потрібно оцінити довжину від основи шиї до лопатки та ширину плечей. Відповідний варіант — той, що залишає додатково 10 см простору.

Подушка для сну, ціна якої залежить від матеріалу, форми та інших характеристик, є важливою складовою відпочинку. Неправильно підібраний варіант спричинить ранкові головні болі та мігрені, почуття скутості, а в довгостроковій перспективі призведе до проблем з хребтом, формування сутулості та інших ортопедичних патологій. Підходяща подушка — це покупка, в яку варто інвестувати, навіть більшою мірою, ніж в інші постільні речі.

Питання, які часто задають про Подушки
Відгуки
Маргарита
Маргарита
21.06.2024
Диван прямий OSTIN
Диван прямий OSTIN
Дуже класий магазин. Продавці ввічливі і добре знають свій товар. Підібрали диван гарної якості, тканину вищої категорії. Сама би ніколи в житті не розібралася в тканинах меблевих, у них близько 1000 зразків тканин, продавці зорієнтували по тканинах. Я дуже вдячна, всім задоволена, від телефоної ..
Марго
Марго
18.06.2024
Диван прямий JERSEY
Диван прямий JERSEY
Покука в цьому магазині перевершила всі очікування. Менеджер виявився дуже професійним та ввічливим, допоміг вибрати диван відповідо до моїх вимог щодо комфорту, простоти складання та екологічності. Якість і колір тканини чудово вписалися в інтер'єр кімнати. Доставили та зібрали швидко і в зручни..
Lesia
Lesia
14.06.2024
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1) 80x190 Чорний матовий
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1) 80x190 Чорний матовий
Добрий день, 1.скільки важить металева конструкція односпального ліжка? 2. Це лита конструкція чи трансформер? 3.Скільки коштує доставка по Києву?..
Ольга
Ольга
11.05.2024
Диван прямий Кубус
Диван прямий Кубус
Доброго дня! Де можна глянути розшифровку до категорій тканин? ..
Алла
Алла
01.05.2024
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1) 80x200 Білий
Ліжко металеве СТАНДАРТ -1 (STANDART-1) 80x200 Білий
Доброго дня. В наявності? Якщо ні то скільки чекати? 90*200 з посиленим каркасом, білого кольору...
Даша
Даша
26.04.2024
Ліжко дерев'яне СОНЯ 160x200 120
Ліжко дерев'яне СОНЯ 160x200 120
Вітаю! Підкажіть з якого дерева виготовлене ліжко?..
Денис
Денис
26.04.2024
Ліжко металеве КВАДРО 180x200 Чорний оксамит
Ліжко металеве КВАДРО 180x200 Чорний оксамит
Замовив металеве ліжко (Квадро), наступного ж дні відправили, через день уже було в мене. Дуже гарне і ліжко, і, окремо сподобалось обслуговування. Менеджер детально все описав, дав слушні поради, і просто приємний. ..
Павло
Павло
15.04.2024
Ліжко металеве КОМФОРТ -1 (COMFORT-1) 160x190 Чорний матовий
Ліжко металеве КОМФОРТ -1 (COMFORT-1) 160x190 Чорний матовий
Що входить у комплект ліжка(маю на увазі ламелі, чи просто метал і ще потрібно придбати окремо ламелі). Та чи є більше фото даного ліжка?..