0
0
0
icons icons icons ny-sale ny-sale bf bf icons-main icons-main icons icons icons icons-main sprite-icons-48

Як вибрати дитячий матрац?

 Як вибрати дитячий матрац?

Дитячі матраци – як вибрати якісний матрац не переплачуючи?

Коли в сім'ї з'являється дитина, відповідальні батьки намагаються дати їй усе найкраще. Є думка, що балувати дітей шкідливо, але автори статті схиляються до думки, що в дитинстві формується фундамент емоційного і фізичного здоров'я на все життя і, якщо є можливість зробити цей період максимально комфортним для малюка, то треба цим скористатися. Звичайно, в розумних рамках.

Більше маленьких діток сплять лише коти та ведмеді взимку, тому облаштування дитячої кімнати треба починати з вибору ліжечка та якісного дитячого матраца.

Як правильно вибрати дитячий ортопедичний матрац?

Навряд чи новоспечені батьки мають відповідь на питання який саме матрац купити для дитини. А питання дуже важливе: від якості сну залежить настрій малюка, так формується його ставлення до життя; розвиток правильної постави – запорука майбутнього здоров'я хребта, а отже, і всього опорно-рухового апарату. Як вибрати для дитини відповідний матрац?

Для дитячого організму, що стрімко зростає, дуже важлива рівномірна підтримка всього тіла під час сну, тому матрац повинен бути якісним, економити на такому важливому для здоров'я аспекті не можна. В першу чергу звертайте увагу, щоб це був фабричний вироб, виконаний з дотриманням технології та екологічно чистих матеріалів..

Найкращі виробники матраців в Україні – це EMM, Matrolux, Musson. Як матраци від цих виробників ви можете не сумніватися – вони виготовлені з дотриманням усіх санітарних норм та повністю відповідають заявленим характеристикам.

Який матрац потрібний дитині: види дитячих матраців


Дитячі матраци бувають:

  • пружинні, основа матраца – пружини. Якщо всі пружини з'єднані в один блок, то це «Боннель», класичні залежні матраци. Якщо кожна пружина має свою кишеню - це «Покет спрінгс» , матраци з незалежним пружинним блоком;
  • безпружинні, основа – матраца спеціальні натуральні або синтетичні матеріали, здатні підтримувати потрібну жорсткість, пружини відсутні.

 

Який наповнювач для дитячого матраца? Наповнювачі матраців та їх властивості.


Безпружинні дитячі матраци наповнюють такими матеріалами: лушпиння гречки, латекс, кокосові волокна (натуральні); термоволокно, пінополіуретан (синтетичні). Для досягнення потрібного ортопедичного ефекту при виготовленні дитячих матраців використовуються кілька шарів різних матеріалів.

У складі кокосової койри є лігнін – натуральна дуже еластична речовина, яка рівномірно розподіляє навантаження між волокнами, забезпечуючи дитині максимальну підтримку всього тіла. Лігнін також захищає внутрішнє наповнення матраца від вологи, запобігаючи появі руйнівних процесів. Ще один плюс – помірна щільність матеріалу при відносній жорсткості дозволяє дитячому матрацу дихати.

Що стосується синтетичних наповнювачів, то вони не поступаються за своїми якостями натуральними: екологічні, гіпоалергенні, коштують дешевше. Рекомендуємо вибрати для матраців з такими наповнювачами натуральний чохол із ситцю або бязі та якість виробу вас буде тільки радувати.

Який матрац купити дитині? Підбираємо за віком.


Ми б рекомендували для дитячих матраців наступні наповнювачі:

  • н новонароджені – матрац з кокосового волокна має ідеальну для крихти жорсткість, не викликає алергії, екологічний.;
  • 1-3 роки: дитячий матрац з латексу – оптимальна висота від 5 до 12 см, не дуже м'яка, щоб правильно формувалася постава;
  • 3-7 років, коли дитина починає особливо активно зростати, відбувається становлення опорно-рухового апарату, важливим є баланс у виборі матраца. Ми рекомендуємо середньо-жорсткі моделі, які не доставляли б дискомфорту, але забезпечували потрібну підтримку тіла під час сну. Однаково підходять пружинні та безпружинні матраци;
  • для дітей старше 7 років, якщо кісткова система формується без відхилень, можна вибрати матрац з ППУ, від 14 см завтовшки.

Де придбати дитячий матрац?

Кваліфіковані менеджери TheSofa допоможуть розібратися у всіх нюансах сучасних дитячих матраців та зробити підбір та покупку максимально корисною. Вибирайте якісні меблі з максимальним комфортом за найкращими цінами!

Коментарі