0
0
0
icons icons icons ny-sale ny-sale bf bf icons-main icons-main icons icons icons icons-main sprite-icons-48

Матраци з ефектом зима-літо. Маркетинговий хід чи корисна властивість?

Матраци з ефектом зима-літо. Маркетинговий хід чи корисна властивість?

Двосторонні матраци – вони справді найкращі?

Ми вже розповідали про основні види матраців, але є ще один різновид, про який обов'язково треба знати. Йтиметься про матраци зима-літо. Важливо пам'ятати, що не всі матраци мають однакову щільність та склад матеріалів з обох боків.


  • Бувають матраци, де робоча лише одна з поверхонь. Це однобічні матраци.
  • Є матраци, де набір матеріалів та їх щільність однакові з обох боків. Це двосторонні матраци.
  • Пропонуються також матраци з двома робочими поверхнями з різних матеріалів, різної жорсткості – для тих користувачів, кому іноді потрібно міняти жорсткість спального місця.
  • Матраци з двома робочими поверхнями, але з матеріалів різної густини називаються матрацами «зима-літо». Жорсткість такого матраца приблизно однакова по обидва боки, акцент зроблений саме на здатність утримувати або не утримувати тепло.

Матраци зима-літо – просто двосторонній матрац чи щось більше?

Клімат в Україні передбачає досить вагомий температурний розкид. У нас є зимовий та літній одяг та взуття, шини на машинах також змінюються в залежності від сезону. Логічно, як і матрац, як предмет, де людина проводить третину життя, давно треба було розділити на сезони. Така опція вже є. Поділ стався дуже вдало: маємо не два матраци, зимовий та літній, а один, але з двома функціональними сторонами.

Тут обов'язково варто сказати про те, що будь-який двосторонній матрац краще перевертати раз на півроку: так ми збільшимо термін його служби вдвічі. Одна сторона працює – інша відпочиває. Це краще позначається і на внутрішніх частинах матраца: пружинні блоки рівномірніше вентилюються і в них не накопичується волога.

Двосторонній пружинний блок «зима-літо» відрізняє різні матеріали на робочих поверхнях, які забезпечують максимальний комфорт залежно від температури.

Переваги матраців із опцією «зима-літо». 

На стороні «зима» матеріал наповнення – це вовна, яка краще зберігає тепло, і додатково зігріватиме вас у холодну пору року. Можливе застосування інших натуральних чи штучних матеріалів, ідентичних за своїми властивостями утримувати тепло, вовняним матеріалам.

На боці «літо» матеріал наповнення – бавовна, яка добре пропускає повітря і створює природну вентиляцію. Коли на вулиці дуже спекотно, такий матрац здатний подарувати більший комфорт під час сну, легко пропускаючи повітря. Крім бавовни використовуються й інші матеріали зі схожими характеристиками.

Зрозуміло, що, не перевернувши матрац після зими, ви прирікаєте себе на дискомфорт, а матрац на втрату відмінних експлуатаційних характеристик. Адже він буде ширяти, всередині накопичиться волога і, з часом, може з'явитися неприємний запах, матрац почне руйнуватися.

Якщо спати взимку на літній стороні, то ви не отримаєте тієї теплоти та затишку, який здатна забезпечити у холод зимовий бік.

Відрізнити зимовий та літній бік у матрацах таких виробників як EMM, Matrolux, Musson, ВЕЛАМ просто: кожна сторона промаркована спеціальним, інтуїтивно зрозумілим значком. Такі вироби дуже якісні, мають набагато більший термін служби, ніж звичайні, головне не забувати їх перевертати.

Де придбати матрац зима-літо?

Підходити до вибору матраца треба відповідально, адже від його якості залежатиме не тільки гарний відпочинок, а здоров'я вашого опорно-рухового апарату. Якщо спина не отримуватиме достатньої підтримки під час сну, можуть початися проблеми з хребтом і матрац все одно доведеться змінювати більш якісний, але вже за рекомендацією лікаря. Тому на предметах для сну краще не економити, а вибирати одразу якісний матрац з ортопедичним ефектом.

Вирішивши купити матрац зима-літо, треба звернути увагу на якість виконання виробу, уточнити матеріали різних сторін матраца. Краще вибирати виробників, що давно зарекомендували себе на ринку.

Інтернет-магазин TheSofa працює тільки з найкращими компаніями, які відповідально підходять до вибору матеріалів та виробництва матраців. У нас широкий асортимент та повна інформація по товару. Будь-який вид матраців: безпружинний, пружинний блок bonnell (бонель), пружинний блок pocket spring (покет спринг), з подвійним пружинним блоком, каркасні, з ефектом пам'яті та багато інших – наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант для вашого якісного відпочинку. Доставка по Києву, відправка по всій Україні.

 Вибирайте якісні матраци – вони не лише подарують чудовий сон, а й збережуть здоров'я. 

Коментарі
Схожі статті
14.10.2021
 Який матрац краще пружинний чи безпружинний?
Який матрац краще пружинний чи безпружинний?
Пружинний чи безпружинний матрац? Ось у чому питання!Отже, Ви вирішили купити матрац і не знаєте як вибрати? У цій статті ми намагатимемося відповісти на основні питання, що виникають при виборі матраца.Найперша характеристика матраца - це пружинний ..
10.10.2021
Як правильно вибрати матрац?
Як правильно вибрати матрац?
Як обрати матрац?Якщо ви не знаєте, як вибрати матрац, то ця стаття допоможе скласти уявлення про асортимент та особливості простих та ортопедичних матраців.Відмінності ортопедичного матраца від звичайного.Ортопедичний матрац допомагає тілу прийняти ..