0
0
0
icons icons icons ny-sale ny-sale bf bf icons-main icons-main icons icons icons icons-main sprite-icons-48

Як правильно вибрати матрац?

Як правильно вибрати матрац?

Вибір матраца – це не складно!

Якщо ви не знаєте, як вибрати матрац, то ця стаття допоможе скласти уявлення про асортимент та особливості простих та ортопедичних матраців.

Відмінності ортопедичного матраца від звичайного

Ортопедичний матрац допомагає тілу прийняти анатомічно правильне положення, при якому хребет не відчуває жодних навантажень, розпрямляється, усуваються затискачі, м'язи розслабляються і людина по-справжньому відпочиває та відновлюється. Як це відбувається?

  • ортопедичний матрац частково підлаштовується під людину, частково спонукає хребет прийняти правильне становище, «підлаштовує» людину під себе;
  • він трохи жорсткіший за звичайний матрац, що дозволяє утримувати тіло в потрібному положенні.

Будьте уважні, якщо вирішили купити ортопедичний матрац: його корисні властивості мають бути підкріплені спеціальним сертифікатом!

Корисні властивості ортопедичних матраців — чим же вони такі гарні?

Ортопедичні матраци відрізняє від звичайних ряд властивостей. Давайте розглянемо основні:

  • більш висока зносостійкість та довговічність. Це досягається завдяки жорсткій конструкції виробу, яка допомагає зберегти його первинні властивості;
  • високоякісні ортопедичні матраци виготовляються з матеріалів, що не накопичують пил;
  • продумана функціональна конструкція дозволяє не тільки підібрати зручний варіант, наприклад, тонкий, але й полегшує догляд матраца (знімний чохол можна легко прати в машині). Є двосторонні моделі для різних сезонів тощо.;
  • сучасні матеріали, що використовуються при виготовленні якісних ортопедичних матраців, не можуть бути довкіллям для шкідливих мікроорганізмів і комах;
  • і головне – вони допомагають зберігати здоров'я хребта, повноцінно відпочивати та добре висипатися.

Головне, обрати матрац, який підходить саме Вам.

Як вибрати оптимальну жорсткість матраца?

Спиратися слід на особисті уподобання: які саме поверхні для сну Вам найбільш комфортні жорсткі або м'якіші? Ортопедичні матраци у найкращих виробників (EMM, Matrolux, Musson, ВЕЛАМ) бувають різної жорсткості, і разом із кваліфікованим менеджером, Ви легко підберете оптимальний. Виняток становить лише той варіант, коли рекомендації щодо підбору матраца дав лікар, виходячи з даних про стан Вашого здоров'я.

Слід також пам'ятати про те, що використання занадто м'якого матраца небажане: він прогинатиметься під вагою тіла, швидко втратить початкову форму. Інша крайність - занадто жорсткий матрац, не дозволить Вам повноцінно розслабитися і відпочити.

Що потрібно враховувати при виборі матраца?

Якщо потрібно вибрати матрац для літньої людини, то кваліфікований менеджер обов'язково запропонує м'якший матрац. З віком кістки втрачають міцність і більш комфортно для їхньої безпеки буде спати на м'якій поверхні.

Матрац для дитини або підлітка, навпаки, повинен бути жорсткішим, щоб запобігти появі сколіозу і сформувати у маленької людини правильну поставу.

Розмір матраца підбирається з урахуванням зростання людини + 10, 15 см, висота залежить від висоти основи ліжка. Матрац повинен бути вищим, хоча б на 1.5 см.

Властивості пружинних та безпружинних матраців.

Пружинні матраци м'якіші, вони зручні, коли поруч сплять люди з різною вагою: поверхня під кожним прогинатиметься відповідно до його ваги, не буде перекосів поверхні.

Безпружинні матраци жорсткіші. Вони добре підходять дітям, зручні, якщо поруч сплять люди приблизно однакової ваги, рекомендовані за чутливості верхньої частини хребта. Але для того, щоб оцінити корисні властивості нового матраца, потрібен деякий час.

Адаптація на новому матраці

Навіть найдорожчий і якісний матрац спочатку може здатися незручним. Це нормально: хребту та м'язам потрібен час, щоб звикнути до правильного положення під час сну. Але вже через пару тижнів Ви відчуєте всі плюси здорового комфортного сну: бадьорість вранці, чудовий настрій, висока працездатність та чудове самопочуття. Варто спробувати зробити своє життя кращим, чи не так?

 

Коментарі
Схожі статті
16.10.2021
Матраци з ефектом зима-літо. Маркетинговий хід чи корисна властивість?
Матраци з ефектом зима-літо. Маркетинговий хід чи корисна властивість?
Двосторонні матраци – вони справді найкращі?Ми вже розповідали про основні види матраців, але є ще один різновид, про який обов'язково треба знати. Йтиметься про матраци зима-літо. Важливо пам'ятати, що не всі матраци мають однакову щільність та скла..
14.10.2021
 Який матрац краще пружинний чи безпружинний?
Який матрац краще пружинний чи безпружинний?
Пружинний чи безпружинний матрац? Ось у чому питання!Отже, Ви вирішили купити матрац і не знаєте як вибрати? У цій статті ми намагатимемося відповісти на основні питання, що виникають при виборі матраца.Найперша характеристика матраца - це пружинний ..
01.10.2021
Як вибрати ліжко, щоб сон був максимально комфортним?
Як вибрати ліжко, щоб сон був максимально комфортним?
Вибір ліжка для комфортного та здорового сну.Вибираючи ліжко, ми підбираємо не лише меблі, а й зручне місце для здорового сну. Причому слово «здорового» тут вжито у прямому сенсі: від того, як ми відпочили, залежить не тільки настрій, працездатність,..